איפור קבוע

הוורוד של השפתיים כבר לא מה שהיה? הגבות מקלישות ונעלמות? נמאס לשרטט את האייליינר כל בוקר? בשביל זה אנחנו כאן עבורכן. מגיעים אלינו, מחזירים את עטרת הצבע ליושנה ומקבלים פטור מאיפור עד להודעה חדשה.

הטיפול מתבצע אצלנו על ידי מטפלת מוסמכת ,בעלת ניסיון רב. אנו משתמשים במכשיר המתקדם ביותר שהחדרת הפיגמנט בו היא מהירה ויעילה מאוד, משך הטיפול מתקצר והעור אינו פצוע ונפוח בתום הטיפול. הפיגמנטים הינם מינראליים , היפו-אלרגניים, בטוחים ומאושרים לשימוש. הדגשת פנים אינה קעקוע, הפיגמנט דוהה עם הזמן וניתן לחדש את התוצאה אחת לשנה – שנתיים כדי לרענן את הפיגמנט בעור.

הדגשת הגבות

הגבות משמשות מסגרת לעיניים ומקנות פרופורציה נכונה לפנים. באמצעות האיפור ניתן להרחיב, להאריך, לקצר או לעבות אותן, כמו גם לעדן ולרכך את מראה הפנים. הטיפול מתבצע באמצעות מחט עדינה ודקה ביותר על מנת להחדיר ציור של שערות דקיקות אשר ישתלבו באופן מושלם עם הגבה הקיימת ,קטנה ודלילה ככל שתהיה. המטרה להגיע לתוצאה הטבעית ביותר ע"י התאמת גוון טבעי ושחזור הגבות כפי שהיו בעבר .

Microblading eyebrows work flow in a beauty salon
Makeup. Lip matte lipstick. Sexy pink lips.

הדגשת שפתיים

הדגשת שפתיים הוא אחד הטיפולים שמתבצעים במסגרת האיפור הקבוע כאשר מטרתו העיקרית היא ליצור קווי מתאר ברורים ומוגדרים לשפתיים שלנו ולהדגיש אותן ע"י גוון טבעי. האיפור הקבוע מתבצע על ידי מכשיר חשמלי דמוי עט, אליו מחוברת מחט דקיקה שמחדירה את פיגמנט הצבע אל מתחת לשכבת העור שלנו בצורה של פיקסלים.

עם ההתבגרות נוצר טשטוש של קווי המתאר של השפתיים, בעקבות איבוד הנפח והאלסטיות של העור שמתרחשת באופן טבעי .ניתן להחזיר את קווי המתאר ולעצב אותן מחדש ע"י הדגשת שפתיים. הטיפול מעניק גוון קבוע לשפתיים ומשחרר מההתעסקות היומיומית במריחה של אודם, שעלולה להיות מאתגרת במיוחד בשפתיים א סימטריות ללא גבולות ברורים .

מה עוד ניתן לעשות ע"י איפור קבוע בשפתיים? ניתן לשפר מראה א-סימטרי בשפתיים , לנטרל גוון כהה מאוד בשפתיים הנגרם מעישון או פגמנטציה, להגדיר קווי מתאר ברורים בשפתיים, לטשטש צלקות.

הדגשת העיניים

הדגשה עדינה ויפה של העיניים והריסים ע"י איילינר עדין, מעניקה מראה מודגש ומטופח ומראה עיניים רעננות. חסכי לעצמך את ההתעסקות היומיומית שבאיפור העיניים. שתי טכניקות עיקריות משמשות לצביעת קו העין : צביעה בין הריסים או שרטוט קו דק מעל העפעף העליון. אפשר למשוח קו גם מתחת לעפעף התחתון, אולם אז יתקבל מראה יותר מאופר ופחות טבעי.

partial view of woman with black eyeliner on eyelids
balding man is opening his forehead, close up view

מילוי קרקפת

שיער דליל החושף קרחות קטנות מטריד גברים רבים, וגם לא מעט נשים. איפור קבוע בקרקפת מאפשר הסוואת אזורים דלילים ויצירת אשליה של שיער מלא – גם אחרי השתלה, כשהשיער עדיין לא צפוף מספיק.

דילוג לתוכן