קוסמטיקה רפואית

הקוסמטיקה רפואית או בשמה הנוסף רפואה אסתטית, היא המפגש בין טכנולוגיה מדע וקוסמטיקה. שם גם אנחנו נמצאים ומציעים לכם מגוון טיפולים מיוחדים. כל הטיפולים מבוצעים באמצעות מכשור וחומרים המתקדמים ביותר מסוגם בכפוף לאישורים רפואיים נדרשים.

אנטי אייג'ינג

Perrsi אסתטיקה רפואית מציעים מגוון טיפולים מתקדמים בתחום האנטי-אייג'ינג. באמצעות ציוד חדיש ומתקדם וחומרי טיפול איכותיים אנו מציעים ללקוחותינו מגוון טיפולים לחידוש עור הפנים והגוף, מילוי קמטים בפנים ובצוואר ועוד. כל הטיפולים מבוצעים ע"י צוות מיומן בקלינקה המקסימה שלנו. אתם מוזמנים.

מילוי קמטים, מילוי שפתיים והשבת נפחים ע''י חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית נמצאת בגופינו בצורה טבעית והיא אחד המרכיבים הבסיסיים של הרקמות. אנו משתמשים למילוי הקמטים בחומצה היאלורונית שמאוד דומה לחומר הנמצא בגופינו, וע"י כך משחזרים את הנפחים ומגרים את סיבי הקולגן של העור להתחדש ולהיבנות מחדש.

מזותרפיה רפואית

הזרקת קוקטייל של חומרי מילוי איכותיים לחידוש עור הפנים ולהצערתו. ניתן לעבור טיפול חד פעמי לקבלת מראה צעיר ורענן של עור הפנים או סדרת טיפולים לשיקום וחידוש העור באזור המטופל. טיפול הנעשה באזור הפנים מהעיניים ומטה כולל הצוואר. הטיפול מבצוע על ידי רופאה המרכיבה לכל לקוחה תרכובת המתאימה לסוג העור שלה.